Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

kontakt

 

 

 


 

dyrektor

Dyrektor Grzegorz Białczak

 

sekretariat / kadry i  płace

Małgorzata Ciepła
bezpośredni numer 71 334 23 60
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 60
m.ciepla@zgkimsobotka.pl

księgowość

Główny księgowy Beata Syposz
bezpośredni numer 71 334 23 62
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 62
b.syposz@zgkimsobotka.pl

Izabela Kierko
bezpośredni numer 71 334 23 66
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 66
ksiegowosc@zgkimsobotka.pl

dział rozliczeń

Katarzyna Baszak
bezpośredni numer 71 334 23 73
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 73
k.baszak@zgkimsobotka.pl

Joanna Palewicz
bezpośredni numer 71 334 23 64
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 64
lub 71 390 38 64
j.palewicz@zgkimsobotka.pl

 


dział wodociągów

Jarosław Ciepły

wydawanie warunków przyłączenia, podpisywanie umów
bezpośredni numer 71 334 23 63
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 63
j.cieply@zgkimsobotka.pl

Andrzej Kotwica
bezpośredni numer 71 334 23 69
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 69
kom. 663 04 84 20

dział eksploatacji

Piszczałka Michał
bezpośredni numer 71 334 23 77
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 77

kom.782 499 990
m.piszczalka@zgkimsobotka.pl

 


inspektor nadzoru

Krzysztof Formanowski
bezpośredni numer 71 334 23 75
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 75
kom. 608 028 306
k.formanowski@zgkimsobotka.pl

 

oczyszczalnia,  sieć kanalizacji

 

Piotr Maksym
bezpośredni numer
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 68
kom. 695 33 88 86
p.maksym@zgkimsobotka.pl

 

wywozy nieczystości płynnych / warsztat

Jacek Bachiński
bezpośredni numer 71 334 23 72
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 72
kom. 695 33 88 85
j.bachinski@zgkimsobotka.pl

 


obsługa budynków mieszkalnych / sprawy techniczne/magazyn

Katarzyna Borowska
bezpośredni numer 71 334 23 70
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 70

kom.693 744 442
k.borowska@zgkimsobotka.pl

 


archiwum/ dział socjalny

Marzenna Kurjata
bezpośredni numer 71 334 23 65
lub 71 3162 286 nr wewnętrzny 65
m.kurjata@zgkimsobotka.pl

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Bielecka 30-08-2010 13:54
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Beata Syposz 30-08-2010
Ostatnia aktualizacja: Beata Syposz 25-10-2022 14:16